PRACOWNIA

Ski Studio jest, dynamicznie rozwijającą się pracownią architektoniczną, kładącą nacisk na profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z realizowanych projektów. W pracy łączymy doświadczenie biznesowe z kreatywnym podejściem twórców, stawiając tym samym na synergię procesów oraz obszarów aktywności zawodowej.

W spektrum naszych działań wchodzi obsługa wszystkich etapów inwestycji, począwszy od analiz chłonności terenu, urbanistykę, architekturę, projektowanie inżynierskie, wnętrza oraz detal. Dobra organizacja pracy, współpraca z doświadczonymi projektantami oraz renomowanymi biurami branżowymi jest gwarancją wysokiej jakości oferowanych przez nas usług.

Architektura to sztuka kształtowania przestrzeni, dlatego wszystkie projekty rozpatrujemy w szerszym ujęciu urbanistycznym. Staramy się aby nasze obiekty identyfikowała wyrazista, elegancka forma, funkcjonalność oraz logika i prostota rozwiązań materiałowo-inżynierskich. Każde zadanie zaczynamy od rzetelnej analizy kontekstu, wytycznych projektowych, możliwości finansowych oraz uwarunkowań formalnych. Wszystko po to aby finalnie jak najlepiej odpowiadać na oczekiwania inwestorów, oraz pozytywnie wpływać na otoczenie w którym funkcjonujemy.

Zapraszamy do współpracy!