Projekty domów

Dom to coś więcej niż cztery ściany i dach. To miejsce szczególnie ważne dla człowieka, dla całej rodziny. To wyjątkowa przestrzeń, w której czujemy się bezpiecznie, w której odpoczywamy, dzielimy się doświadczeniami z domownikami i podejmujemy ważne decyzje. O pięknym, funkcjonalnym i energooszczędnym domu marzy wiele osób – w SKI STUDIO właśnie takie marzenia pomagamy spełniać! Nasza pracownia architektoniczna wykonuje oryginalne projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych o eleganckim wyglądzie zewnętrznym oraz przestronnych i odpowiednio oświetlonych wnętrzach. Zlecenia realizujemy na terenie Poznania, Szczecina, Gorzowa Wielkopolskiego czy Bydgoszczy – zapraszamy do współpracy.

Wykonamy dla Ciebie projekt nowoczesnego domu parterowego lub piętrowego

Projektowanie i budowa domu to duże wyzwanie – nie ma tu miejsca na pomyłki i niespodzianki, dlatego stworzenie domu warto zlecić profesjonalnym architektom. W SKI STUDIO wykonujemy unikalne projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych – zarówno piętrowych, jak i parterowych. To, co wyróżnia nas spośród konkurencji to nowatorskie i indywidualne podejście do każdego realizowanego projektu, a także ogromne doświadczenie. Doskonale potrafimy łączyć proste i praktyczne rozwiązania z nowoczesnym i niebanalnym designem. Tworzymy ciekawe i różnorodne projekty domów w różnych typach oraz stylach – dopasowując je do potrzeb oraz oczekiwań naszych Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami projektów nowoczesnych domów piętrowych, jednopoziomowych czy dwulokalowych.

W SKI STUDIO tworzymy projekty domów z pasją i zaangażowaniem

W naszej pracowni pracują najlepsi architekci oraz inżynierowie, którzy chętnie dzielą się doświadczeniem i doradzają na każdym etapie współpracy – zarówno przy omawianiu koncepcji, projektowaniu, jak i realizacji budowy wymarzonego domu. Wszystkie stworzone przez nas budynki wielorodzinne, projekty domów dwulokalowych czy nowoczesnych domów parterowych są jedyne w swoim rodzaju – przyciągają uwagę bryłami, zachwycają stylistyką elewacji oraz funkcjonalnością zaprojektowanych wnętrz.

Zainteresowała Cię nasza oferta projektowania budynków mieszkalnych? Zapraszamy do współpracy. Działamy na terenie Bydgoszczy, Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, a także innych okolicznych miejscowości. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Projekty obiektów usługowych Indywidualne projekty domów